Доставка автомобілем в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.
Доставка автомобілем в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.

Як правильно купити матрац з ефектом зима-літо?

Як правильно купити матрац з ефектом зима-літо?

Проаналізувавши велику кількість дзвінків до наших менеджерів, ми прийшли до висновку, що однією з основних вимог споживача щодо купівлі матрацу є наявність ефекту зима-літо. Але як правильно купити матрац з ефектом зима-літо?

По-перше, дуже часто клієнти вважають - якщо матрац двосторонній, то він і є зима-літо. Це твердження хибне, хоча деякі недобросовісні продавці цим користуються. Другою помилкою є теорія, що якщо одна зі сторін жорсткіша, а інша м’якша, то це і є ефектом зима-літо. Не з чуток знаю, що є продавці, які пропонують купити матрац двосторонньої жорстокості і позиціонують їх як з ефектом зима-літо. Жартуючи тут можна тільки додати, що інші дві торцеві сторони весна та осінь.

Якщо ж серйозно підійти до цього питання, то ефект зима-літо зазвичай досягається за рахунок вкладання з одного боку матраца шару вовни, а з іншого – бавовни. Бавовна сприяє циркуляції повітря, швидше виводить вологу, тому і називається літньою стороною. Вовна, навпаки, утримує тепло, яке виділяється під час сну, тобто ефект зима. В наших матрацах ми використовуємо тканину зима-літо. Тобто з одного боку в матрацний чохол вшита вовна, а з іншого бавовна. Для того, що б зорієнтуватися, де яка сторона в матраці, біля замка-змійки на торцевій стороні ми вшиваємо лейби. Одна лейба з надписом wool (в перекладі з англ. вовна), яка вказує на зимову сторону, а на іншій надруковано cotton (в перекладі з англ. бавовна), що означає літній бік матраца.

По-третє, деякі покупці вважають, що якщо купити матрац з ефектом зима-літо, то взимку вони будуть лягати в тепле ліжечко. Це не так, адже матрац сам по собі не гріється. Ефект зима-літо працює лише в поєднанні із людиною, яка лежить на матраці. Чи варто купувати матрац зима-літо? Як на мене, то при виборі матраца є набагато важливіші речі, на які варто зосередити увагу. Наприклад, наявність кокосового волокна з одного чи з двох боків, які пружини – з’єднані між собою чи кожна в окремій кишені, і т.д…. Що ж до ефекту зима-літо, то йому я віддав би перевагу лише тому, що більшість виробників роблять матраци зима-літо в якіснішій тканині, де процент натуральних волокон більший.

Хочу поділитися цікавим спостереженням, а може й просто порадити. Зазвичай взимку в наших домівках і так тепло, через ввімкнене опалення. Тому виходить, що доцільніше класти матрац на зимову сторону в міжсезоння, коли на вулиці ще прохолодно, а опалення вже вимкнене. Крім того, в такому випадку матрац буде двічі на рік на зимовій та двічі на літній стороні. Як відомо, чим частіше перевертати матрац за годинниковою стрілкою і на протилежний бік, тим довше він служитиме для Вас.

Якщо Ви все ж бажаєте купити дешевший матрац з ефектом зима-літо, наприклад Стандарт або Кокос. То на замовлення ми можемо замінити жакардовий чохол, на чохол з ефектом зима-літо. Для того, що б зорієнтуватися наскільки це буде дорожче, можете зайти в розділ матрацні чохли. Обрати чохол жакардовий зима-літо чи трикотажний зима-літо і відняти вартість звичайного жакардового чохла. Ця різниця і буде додаватися до вартості матраців Стандарт та Кокос під час виготовлення їх з ефектом зима-літо