Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.
Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.

Цікаві факти

Інтернаціональна команда археологів найшла дуже древній матрац під триметровим шаром грунту в печері Сібуду у Південній Африці. На рукотворний характер матраца вказують закам'янілі залишки рослин, які були розташовані впорядковано і дуже щільно. Крімтого дослідники знайшли в середині матраца залишки обгорілих кісток та камені зі слідами обродки. Висота матраца становить приблизно 30 сантиметрів. Тобто спальне ложе було достатньо комфортним і служило довго. Площа матраца становила від одного до двох квадратних метрів і дуже ймовірно, що на ньому спала вся сім’я. Приблизний вік найстарішого матраца у світі становить 77 000 років.
Люди завжди намагаються знайти найзручніші та комфортніші ортопедичні матраци для здорового сну. З ростом популярності матраців, в багатьох країнах були розроблені дорогі матраци. Розкішний матрац показує не тільки багатство власника, але й гарантує унікальний комфорт та зручність в експлуатації.
Іспанський виробник ліжок та матраців придумав ще один спосіб, як зберігати свої заощадження. Він пропонує матрац з вбудованим сейфом.
Існує багато розмірів матраців , які можна купити в магазинах, від стандартних односпальних матраців до двоспальних. Тим не менш, є один матрац, який найбільший з усіх. І це супер матрац. Він величезний. Найбільший матрац виготовлений італійським виробником Фаріелло Матерассі.  Площа матраца дорівнює 304 кв.м.(площа 100 матраців розміром 160 на 190 см). Матрац складається приблизно з  40 000 пружин, приблизно з 200 листів пінополіуретану висотою 18 см.,  має 90 см у висоту та важить більше 6 тонн! Про виробника матраца відомо небагато, але він точно знає, як зацікавити потенційних покупців.
Новий світовий рекорд був встановлений 12 липня в Китаї. У встановленні рекорду брало участь 1001 людей. Рекордна спроба була організована фірмою з виробництва матраців і відбувалася у пустій частині торгівельного центру у Шанхаї.
Вчені вже давно довели користь обіймів, особливо перед сном. Вони не тільки позитивно впливають на організм, але й укріпляють стосунки. Саме тому іранський дизайнер спроектував матрац, який дозволяє спати в обнімку без відчуття дискомфорту.
Унікальний спосіб доставки матраців винайшов один китаєць. Він доставляє матрац на велосипеді. Випадкові перехожі зняли на відео чудеса балансування китайця та віртуозність управління велосипедом без рук. Просто незбагненно, як йому вдається рухатися по вулицях з напруженим рухом, обминати перешкоди та повертати у потрібні повороти з матрацом на голові.
Вже давно відомо, що музика є одним з кращих засобів позбавитися стресу. А якщо музика буде сприйматися всім організмом, а не тільки органами слуху, то це буде набагато корисныше. Цю ідею втілив у реальність житель Японії Нісіборі Садао.
Проблема комфортного та здорового сну турбує людей по всьому світу. У розвинених країнах створюють інститути та різноманітні дослідницькі центри, які вивчають динаміку сну та фактори, які впливають на нього.
Американські дизайнери розробили унікальний матрац ChiliPad, який допоможе комфортно пережити, як жарке літо, так і холодну зиму і для цього не обов’язково купувати обігрівач чи кондиціонер.
Наступного разу, коли ви будете купувати нове ліжко, майте на увазі, що у вісні ми проводимо приблизно третину свого часу і до вибору ложа треба віднестись з усіє серйозністю. Більшість покупців виберуть звичайні ліжка, але проблема у тому, що скоріше за все його ніхто не замітить. А якщо ви хочете виділитись, то потрібно вибирати щось дизайнерське та креативніше. Тому пропонуємо вашій увазі перелік унікальних та дуже незвичних ліжок.
Першу частину статті читайте Дивні та цікаві ліжка
Нещодавно французька фірма презентувала новий розумний матрац, який аналізує процес сну людини і дає рекомендації, як його можна поліпшити. Матрац отримав назву Morphe@ . Розробник вмонтували в матрац різноманітні датчики, які передають дані на мобільний додаток, який надає рекомендації, як спати краще.

В розділі статті розповідається про найбільш важливі моменти, які слід знати і враховувати під час замовлення ліжок, матраців, ортопедичних каркасів та інших меблів, від який залежить Ваш солодкий сон. Крім того, статті на Мебліці націлені розповісти ще більше інформації про товари, представлені на сайті, виробників, з якими ми давно співпрацюємо, та якість тієї чи іншої продукції.

Ми будемо прагнути поділитися своїми багаторічними знаннями про меблі для спальні та все що їх стосується. Усю інформацію, будемо намагатися викласти коротко, чітко і доступно. Для нас важлива Ваша думка і тому ми прислухатимемося до неї. Якщо виникатимуть якісь запитання, або ж будуть побажання щодо наступних тем наших статей, то не соромтеся, надсилайте нам свої пропозиції на пошту.