Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.
Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.

Часті запитання (F.A.Q.)

F.A.Q. (Frequently Asked Question(s)) – перекладається з англійської часто поставлені питання, тобто це розділ сайту будь-якої тематики, в якому можна знайти відповіді на найбільш розповсюджені запитання.

Більшість людей, які відвідують наш інтернет-магазин з продажу ортопедичних матраців не маю часу перечитувати усі статті, що стосуються матрасів, їх експлуатації та доставки, тому й надсилають нам запити та запитання. Але деякі питання дуже часто повторюються, і що б спростити Вам життя, і дати відповіді на найбільш поширеніші з них, ми створили розділ Часті запитання. Отже тепер, перш ніж надіслати запит рекомендуємо ознайомитися з найбільш поширеними питаннями клієнтів та відповідями на них.

 

Наші виробничі потужності та головний офіс знаходяться в місті Рівне по вул. Михайла Старицького 45. Також можете нас знайти у м. Луцьку за адресою вул.Ковельська, 22
ПП Бонато, це підприємство виробник, тому й купити матрац безпосередньо у виробника ви можете лише на нашому сайті або на центральному офісі в місті Рівному. Наші матраци продаються у багатьох містах України, але не через наших дилерів, а через оптових покупців, які купляють матраци безпосередньо з виробничих потужностей і ведуть свою цінову політику (тобто їхні ціни більші ніж на нашому сайті). За договором нашого підприємства і оптовими покупцями ми не маємо права розголошувати, де саме вони реалізовують свою продукцію, що б не вийшло так, що ви у них прилягли на матрац і пощупали його, а у нас купили.
Так, якщо ви замовили матрац стандартних розмірів і живете в одному з наступних населених пунктів Рівне, Луцьк, Львів, Київ. Проте у такому випадку вам доведеться чекати, коли у вашому місті буде наша машина, а це буває раз на тиждень.
Понеділок-п’ятниця з 8:30 до 17:30, обід з 13:00 до 14:00.
Субота – Вихідний
Неділя – Вихідний
Що стосується менеджерів, то консультувати вас стосовно матрасів в телефонному режимі та брати замовлення вони можуть навіть довше ніж працює саме підприємство та навіть у вихідні адже телефони закріплені за ними, але велике прохання телефонувати до 21:00 години.

Можете, але бажано з менеджером попередньо узгодити час вашого приходу, адже менеджери бувають у від’їзді, а з ними ви вже обумовили деталі купівлі та доставки.

Матраци стандартних розмірів виконуються у термін до 7 робочих днів, а індивідуальних до 10-ти. Наголошую, що це максимальний термін виготовлення, адже зазвичай матраци уже готовий за 3-4 робочих дні.
В матраци з ефектом зима-літо в основному біля замка вшивають стрічки з написами Wool та Cotton. Cтрічка з написами Cotton ближче до поверхні матрацу означає ефект літо, а Wool - ефект зима.
Матраци доставляються до під’їзду. Підйом на поверхи не входить в вартість доставки. Якщо це кур’єрська служба, то вони привозять матрац під під’їзд і все. У випадках, якщо ж доставку робить наш водій, то він може вам допомогти занести матрац, але за узгоджену з ним плату (орієнтовно 5 грн. за поверх).
Якщо ви це запитуєте, для розрахунку вартості доставки, то перевізники рахують по більшому параметру, тобто у випадку з матрацами по об’єму. А саме, якщо матрац і важить 25 кілограмів, а його розміри 200 на 90, то його рахуватимуть за 103 кілограми помноживши довжину, на ширину і на висоту, а потім це значення множать на 250. Так розраховує свою вартість багато перевізників, але, зважте, що на їхніх сайтах є калькулятори, ввівши дані в які ви зможете визначити точну ціну доставки. Крім того відмічу, що орієнтовна вага матраців на пружинному блоці бонель 15 кг для односпального матраца та 30 кг для двоспальної моделі. Матраци на незалежних пружинних блоках типу Pocket String важать більше: односпальна модель приблизно 20 кг, а двоспальний матрац 40 кг. Якщо ці дані ви брали для того, що б вирішити, чи зможете ви занести самостійно двоспальний матрац, то попереджаю – незалежно від типу пружинного блоку двоспальний матрац занести одній людині нереально через його параметри довжини та ширини. І не забувайте, що сам матрац не складається вдвоє.
Висота може коливатися в межах 1 сантиметра в залежності від поставленої партії наповнювачів, але орієнтовна висота кожного матраца наведена нижче.
Стандарт – 16 см
Кокос – 17 см
Кокос + - 19 см
Джоллі – 22 см
Меріон – 22 см
Телла – 22 см
Етель – 22 см
Колетт – 14 см
Фані – 6 см
Фіора – 7 см
Оріон – 5.5 см
Всі моделі матраців Бонато, і Етель в тому числі, виготовляються за технологією склеювання наповнювачів між собою. Взагалі є ще й інша технологія – глибокої прошивки, але як показала практика такі матраци швидко розлазяться. Що ж до самого клею, то він отримав сертифікати Міжнародної організації зі стандартизації ISO 14001 та ISO 9001, а це є прямим підтвердженням відсутності шкідливого впливу на організм людини. На всі матраци у нас наявні санітарно-гігієнічні висновки. Крім того, уся наша продукція проходить періодичні випробування, які підтверджують якість матраців.
Гарантійний строк - строк, протягом якого виробник (продавець, виконавець або будь-яка третя особа) бере на себе зобов'язання про здійснення безоплатного ремонту або заміни відповідної продукції у зв'язку з введенням її в обіг (з Закону України «Про захист прав споживачів»). Гарантія вступає в силу після продажу матраца, а не з моменту його виготовлення. Для отримання гарантійного обслуговування покупець повинен пред’явити товарний чек (накладну) або квитанцію про оплату матраца з банку та гарантійний талон.
Якщо ви замовляєте матрац нестандартного розміру, або матрац у той населений пункт, куди ми не можемо забезпечити доставку нашим транспортом, вам пропонується оплатити замовлення на наш розрахунковий або картковий рахунок. У багатьох з вас виникає питання - а де ж гарантії, що ми не зникнемо з вашими грошима? Ось основні сім тез, які мають додати вам довіри до нашої компанії:
1. Ваша квитанція або чек про оплату мають таку ж юридичну силу, як і ті документи, що видаються вам після отримання завдатку в будь-якому іншому звичайному меблевому магазині. У разі не отримання матраца ви можете звернутися в органи внутрішніх справ з заявою про шахрайство, що передбачає кримінальну відповідальність.
2. Перевізник Делівері може підтвердити, що ми регулярно відправляємо матраци – відправник Попович В.Б., відправки робляться з міста Рівне, складу №1. Час від часу ми також відправляємо матраци такими перевізниками, як Ін-тайм та Нова Пошта.
3. Інтернет-магазин Bonato було створено 10 червня 2010 року, і якби серед наших клієнтів були ошукані покупці, то нас би уже давно закрили.
4. Ми відкриті для своїх клієнтів і нічого не приховуємо:
— Підприємство Бонато засноване у 2006 році і основна його спеціалізація – виробництво матраців.
— Директор підприємства ПП Бонато – Попович В.Б.
— Юридична адреса: 35312, Рівненська область, Рівненський район, смт Клевань, вул. Козацька 123 а.
— Місце знаходження виробничих потужностей: 33024, м. Рівне, вул. Михайла Старицького 45.
— Оптова торгівля з ПДВ ведеться через ПП Бонато.
— Роздрібна торгівля через інтернет-магазин Бонато проводиться фізичною особою підприємцем Саханюком М.В. 5. Як і розрахунковий рахунок, так і карта Приватбанку належать фізичній особі підприємцю, який має місце реєстрації, а також регулярно звітується у відповідні державні органи, а, отже, нікуди з вашими грошима він не може зникнути. 6. Компанія Бонато зацікавлена у продажі якісної продукції, аби ви та ваші рідні ще і ще раз приходили до нас за новими матрацами. 7. Нам не цікаво вас ошукати на одну-дві тисячі, ми хочемо бачити вас та ваших близьких серед наших постійних клієнтів.
Ще в далекому 2005 році, коли директор компанії шукав обладнання для виготовлення матраців, він відвідав декілька італійських виробників матраців. Італійці стелили кокосове волокно ближче до поверхні і стверджували, що в цьому є ряд переваг:
По-перше, у порівнянні з пінополіуретаном, кокос є натуральнішим наповнювачем, а значить безпечнішим для здоров’я.
По-друге, кокосове волокно має досить пористу структуру, що в рази краще відводить вологу чи піт, який може потрапити в матрац.
По-третє, ми використовуємо якісний еластичний і термопресований войлок та надійні пружинні блоки, тому не боїмося, що пружини можуть проколоти пінополіуретан чи латекс. У свою чергу виробник, вкладаючи кокос над пружинами, намагається захистити м’які наповнювачі в матраці.
І на останок, чим ближче покласти кокос до поверхні, тим пружнішим буде матрац. Виготовляти тільки пружні матраци, тобто жорсткі або середньої жорсткості, це політика нашої компанії. Ми прагнемо робити ортопедичні матраци, а не комфортні гамаки, які за декілька років можуть викривити вам хребет.
Зрештою, якщо компанії, які кладуть кокосове волокно ближче до тіла, використовують досить тонку тканину, то кокос може проколоти матрацний чохол та створити дискомфортний сон. Аби такого не сталося в наших матрацах, ми використовуємо спанбонд, який повністю обтягує матрац. Спанбонд не лише захищає від поколювання, але й в рази полегшує одягання матрацного чохла. Крім того, в усіх матрацах ми використовуємо щільну прошивну тканину, що створює додатковий захист від поколювання кокосом.
Якщо ж вас не влаштовує такий порядок вкладання наповнювачів, ми можемо під замовлення зміни їх послідовність в потрібному вам порядку. Наприклад, інколи просять зробити матрац Етель, де з одного боку вкласти латекс над кокосом, а з іншого – так як ми це робимо зазвичай, тобто еластичний войлок, латекс і кокос.
Замовляючи такий матрац, клієнти попереджені, що сторона з латексом ближче до поверхні буде м’якшою. Зміна послідовності наповнювачів на ціну матраца не впливає, єдине, що умови оплати будуть такими ж, як і для індивідуальних матраців. Тобто, завдаток у розмірі до 30 відсотків від вартості матраца або повна передоплата.
Доставка матраців до будинку чи під’їзду в міста Львів, Рівне, Київ, Луцьк, Житомир, Дубно, Новоград-Волинський, Кременець буде безкоштовною. Можлива відправка матраців перевізниками Ін-тайм, Нова пошта або Делівері за наш рахунок або з частковою компенсацією вартості доставки (для матраців вартістю понад 2000 тисячі гривень). Детальніше читайте в розділі Доставка.
Навіть клієнти, які бачили наживо матраци в тканині жакард і трикотаж зима-літо, не можуть дати однозначної відповіді, якій із них вони готові віддати перевагу. Жакард - тканина практичніша з точки зору прання, та й процент натуральних волокно у ній більший. На противагу жакарду, трикотаж краще тягнеться, матраци в трикотажі приємніші на дотик і презентабельно виглядають. Грубо кажучи: жакард це практичність, а трикотаж - гарний зовнішній вигляд. Тому Вам обирати, що важливіше. Щодо мене, то мені більше подобається трикотаж.

Задати питання: