Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.
Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.

Сертифікати

Оновлені гігієнічні висновки

До уваги оптових та роздрібних покупців, з 11.02.2021 у нас діють нові гігієнічні висновки. На початку 2021 року підприємство Бонато пройшло чергову перевірку якості своєї продукції. Висновок підтверджує, що наші матраци є безпечними для здоров’я дорослих і дітей. Варто зазначити, що під час підготовки висновку СЕС розглядалися усі наповнювачі окремо, на які теж, за необхідності, ми можемо надати гігієнічні висновки.

Ми не просто так звернули увагу на якість кожної складової, що використовується в наших матрацах. Справ у тому, що дуже часто покупці сумніваються в якості клею, перепитують чи він має неприємний запах, який не вивітрюється, чи безпечний для здоров’я і т.д. Отож, доводимо до вашого відома, що ми використовуємо лише якісний клей всесвітньовідомої корпорації SABA (країна походження Нідерланди), який крім того, що перевіряється під час ввезення в Україну, то ще й отримав позитивний висновок під час перевірки нашої продукції.

Примітка: незалежно від виробника, новий матрац може мати різкий запах, особливо якщо був щойно виготовлений та відразу запакований. Таке може трапитися з терміновими замовленнями. В такому випадку, радимо розпакувати матрац та поставити його в кімнату, що має гарну вентиляцію або на балкон. За декілька годин запах зникне і більше ніколи не повернеться.

Іноді у клієнтів виникають питання щодо якості і безпеки для здоров’я пінополіуретану – сильнопресованого поролону. Повідомляємо, що він також має окремі гігієнічні висновки і теж проходив перевірку, як складова частина наших матраців. Крім цих документів, є ще один переконливий факт якості пінополіуретану - він широко використовується і використовувався для виготовлення диванів, які служать в ваших оселях десятками років.

І, на кінець, ми більше п'ятнадцять років виготовляємо для вас матраци, а значить самі зацікавлені у їхній якості. Ми сформували довіру до нашої продукції для того, що б ви, ваші рідні та близькі, приходили до нас за новими матрацами та радили їх іншим.