Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.
Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.

Гарантія на товари від інтернет-магазину Бонато

Гарантія на ортопедичні матраци Бонато

Переваги при купівлі ортопедичних матраців Бонато в нашому інтернет-магазині:

 • 100 % гарантія повернення коштів, якщо матрац вам не підійшов.
 • Гарантія на ортопедичні матраци Бонато 3 роки.

Гарантія

На усі ортопедичні матраци торгової марки Бонато надається гарантія:
3 роки на наповнювачі, 10 років на пружинний блок.

 

Не підлягають гарантії:

 • вироби, які були пошкодженні в результаті недотримання покупцем правил транспортування та експлуатації
 • вироби з ознаками саморемонту чи стороннього втручання
 • вироби без гарантійного талона та квитанції

 

Гарантія повернення коштів

Ви можете повернути товар належної якості протягом 14 днів, якщо він не підійшов вам за габаритами, жорсткістю, кольором, розміром або з іншої причини. Наш інтернет-магазин зобов’язується повернути вам сто відсотків вартості матраца, якщо він не був у використанні, збережений його товарний вигляд, упакування, гарантійний талон та розрахунковий документ. Оплата зворотньої доставки відбувається за рахунок покупця.

Для того, що б не витрачати ні ваш, ні наш час та зекономити кошти на доставці просимо уважно перевіряти перед купівлею матраца розміри вашого ліжка, яка саме товщина матраца вам підійде, а також врахувати підходящу ступінь жорсткості.

 

Зверніть увагу:

 • Матраци індивідуальних розмірів, в яких не виявлено жодних дефектів, обміну чи поверненню не підлягають.

Незалежно від виробника, новий матрац може мати сторонній запах, який за день-два вивітрюється і зникає назавжди, тому не поспішайте його відразу міняти або повертати.

Матраци відносяться до засобів індивідуального користування, тому, якщо ви невпевнені в тому, що матрац вам підходить поспіть на ньому не знімаючи його упаковку.

Пам’ятайте, що гарантійний термін та термін служби матраца, це не одне і теж, тобто наші матраци служать значно довше. При періодичному перевертанні та бережній експлуатації матрац прослужить вам багато років. Але, як тільки ви почнете відчувати дискомфорт та втому після сну на ньому, рекомендуємо відразу купити новий матрац.

Гарантії, що гроші оплачені на рахунок чи карточку не пропадуть?

Якщо ви замовляєте матрац нестандартного розміру, або матрац у той населений пункт, куди ми не можемо забезпечити доставку нашим транспортом, вам пропонується оплатити замовлення на наш розрахунковий або картковий рахунок. У багатьох з вас виникає питання - а де ж гарантії, що ми не зникнемо з вашими грошима? Ось основні сім тез, які мають додати вам довіри до нашої компанії:

 1. Ваша квитанція або чек про оплату мають таку ж юридичну силу, як і ті документи, що видаються вам після отримання завдатку в будь-якому іншому звичайному меблевому магазині. У разі не отримання матраца ви можете звернутися в органи внутрішніх справ з заявою про шахрайство, що передбачає кримінальну відповідальність.
 2. Перевізник Делівері може підтвердити, що ми регулярно відправляємо матраци – відправник Попович В.Б., відправки робляться з міста Рівне, складу №1. Час від часу ми також відправляємо матраци такими перевізниками, як Ін-тайм та Нова Пошта.
 3. Інтернет-магазин Bonato було створено 10 червня 2010 року, і якби серед наших клієнтів були ошукані покупці, то нас би уже давно закрили.
 4. Ми відкриті для своїх клієнтів і нічого не приховуємо:
  • Підприємство Бонато засноване у 2006 році і основна його спеціалізація – виробництво матраців.
  • Директор підприємства ПП Бонато – Попович В.Б.
  • Юридична адреса: 35312, Рівненська область, Рівненський район, смт Клевань, вул. Козацька 123 а.
  • Місце знаходження виробничих потужностей: 33024, м. Рівне, вул. Михайла Старицького 45.
  • Оптова торгівля з ПДВ ведеться через ПП Бонато.
  • Роздрібна торгівля ведеться через фізичних особі підприємців Сaханюка М.В. та Кравчука Ю.М.
 5. Як і розрахунковий рахунок, так і карта Приватбанку належать фізичній особі підприємцю, який має місце реєстрації, а також регулярно звітується у відповідні державні органи, а, отже, нікуди з вашими грошима він не може зникнути.
 6. Компанія Бонато зацікавлена у продажі якісної продукції, аби ви та ваші рідні ще і ще раз приходили до нас за новими матрацами.
 7. Нам не цікаво вас ошукати на одну-дві тисячі, ми хочемо бачити вас та ваших близьких серед наших постійних клієнтів.

Купуючи ліжка, матраци або інші меблі в магазині Бонато Ви отримуєте:

 • можливість повернення товару;
 • гарантія на всю продукцію від виробників;
 • порядність і чесність,
 • Ви спілкуєтеся з компанією, що має багаторічний досвід роботи і зареєстровану торгову марку;
 • ми намагаємося зробити все, що б Ви рекомендували нас і нашу продукцію;
 • оптимальні за ціною і якістю умови покупки і доставки.