Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.
Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.

Статті

Під час виготовлення ортопедичних матраців торгової марки «Bonato», з метою збереження цілісності наповнювачів, ми склеюємо кожен шар матраца голландським клеєм SABA F2-305. Корпорація SABA є всесвітньовідомою компанією по виготовленню матеріалів для склеювання пружинних блоків, пінополіуретану (поролону), кокосу, латексу, термовойлоку, бавовни, шерсті, кінського волосу та інших м’яких матеріалів, які використовуються для виготовлення меблів та матраців. Даний клей має сертифікати Міжнародної організації зі стандартизації ISO 14001 и ISO 9001. SABA F2-305 наноситься на обидві поверхні, які мають склеюватися, шляхом розпилювання. Компанія SABA працює з 1978 року і всі ці роки вона займається науковими розробками по вдосконаленню серії своїх клеїв, саме завдяки цьому їхня продукція є однією з найкращих в світі. Якість клею SABA була основним чинником при виборі склеюючих матеріалів в наших ортопедичних матрацах.
Обшивки наших ортопедичних матраців у порівнянні з іншими виробниками мають певну перевагу, а саме, матраци не зашиваються повністю, а з однією сторони робиться замочок. Ви запитаєте навіщо це? Перша причина, це те, що з часом, все одно ми постанемо перед проблемою, того що наш ортопедичний матрац потребує чистки. Звичайно, ви можете завезти його до спеціальної чистки, витратити кошти на його транспортування туди і назад, ну і звичайно за саме чищення. А бо ж зробити як з нашим матрацом – самостійно зняти чохол і його попрати. Застерігаю Вас - не періть чохол при високих температурах, адже потім ви навряд чи його зможете одягнути. Звичайно ж ми зможемо зробити для вас інший чохол, але питання чи потрібні вам ці додаткові витрати? А ось після бережного прання і правильного висушування ви з легкістю зможете одягнути наматрацник і знову матимете новий ортопедичний матрац. Другою перевагою наших ортопедичних матраців і їх чохлів є те, що ви можете розстебнути матрац і переконатися, чи справді він є ортопедичним і що саме в нього всередині.
Багато майбутніх тат і мам задають собі питання – «а чи потрібен ортопедичний матрац їхній дитинці?», адже вони, коли були маленькими, спали на матрацах з шерсті чи вати і нічого страшного з ними не сталося. Можливо, але як показали медичні дослідження, більшості проблем з опорно-руховим апаратом, які на даний час нас мучать, можна було уникнути будь тоді дитячі ортопедичні матраци. Адже саме в перші роки життя дитинки формується її опорно-руховий апарат і можливі невеличкі вади можуть відобразитися через десятки років.
Ви приходите в магазин з метою купівлі ортопедичного матраца, але відразу повстаєте перед вибором – брати дешевший односторонній чи дорожчий двохсторонній. Особисто для мене це питання риторичне і відповідь тут однозначна – двохсторонній. Ви запитаєте чому? Все дуже просто. По-перше, такий матрац прослужить Вам значно довше, адже часте його перевертання, дозволяє сторонам по трохи відновлювати свою форму. По-друге, лише двохсторонні матраци дають можливість насолодитися ефектом зима-літо. По-третє, навантаження на пружини зменшується, якщо з обох сторін є пом’якшуючі наповнювачі. І на кінець, якщо ви все ж не визначалися, чи хочете ви твердий матрац, чи з середньою жорсткістю, то можете придбати два ступеня жорсткості в одному двохсторонньому ортопедичному матраці.
В світі існує величезна кількість матраців – пружинні, латексні, водяні, кокосові та багато інших, але більшість з них об’єднані прикметником ортопедичні. Про один з таких видів матраців я б хотів Вам розповісти, а саме про пружинні. На ринку України вони представленні двома типами – на пружинному блоці «Bonnel» та з пружинами кишенькового типу «Poket Spring». У пружинних блоках «Bonnel» пружини закріплені між собою спіралями. Є різні технології виробництва пружинних блоків типу «Bonnel», проте ми використовуємо наступні технічні характеристики: пружини виготовлені з дроту діаметром 2,2 мм, які кріпляться між собою спіралями з дроту діаметром 1,4 мм. Пружини мають 4 витка, зовнішній діаметр, яких у місці прилягання до наповнювачів дорівнює 89 мм. Цю технологію виробництва пружинних блоків ми придбали в Італії разом з обладнанням для їх виготовлення. Висота такого пружинного блоку 120 мм, а кількість пружин, що розміщаються на одному квадратному метрі досягає 115 штук, що на 10-20 штук більше ніж у інших виробників. Скажу відверто, за 6 років виробництва пружинних блоків такого типу, ні разу не було скарг від клієнтів, що лопнула пружина. А ми ці блоки ставимо не лише на наші ортопедичні матраци, але й продаємо їх іншим виробникам. Блок «Bonnel» ми кладемо в основу ортопедичних матраців типу «Стандарт», «Кокос», «Кокос+».
Кожен з нас має в дома ліжко і не одне, але чи задумувалися Ви наскільки змінилася технологія їх виробництва за останні роки. До недавна ліжка виготовлялися таким чином, що навіть найм’якіший матрац можна було покласти на нього і осунутися в країну снів. А тепер коли хтось каже, що купив ліжко, то це не факт, що він має на чому спати. Смішно, але так воно є. Тепер ліжком вважається два бильця з’єднані між собою поперечками по бокам, виготовлені з натуральної деревини чи тирсоплити. Але по суті це обкантовка, яка, крім візуальної краси, нічого спільного зі сном не має. Ось тепер ми дійшли до складових, які й забезпечують наш здоровий сон, а саме до лемелей та матраців. Багато хто не знає, що таке ламель, тому спробую Вам допомогти. Відразу попереджею, ніякими науковими термінами, я оперувати не збираюся, а просто поясню, що саме в народі називають ламелю. Ламель – це каркас на ніжках, або ж вкладний каркас в ліжко, який слугує для підтримання матраца, проте це не рівна площина, а поверхня з випуклими дерев’яними планочками, які й забезпечують правильну опору для матраца, завдяки цьому вони й отримали назву ортопедичні. Крім того, така форма сприяє циркуляції повітря, що в свою чергу знижує можливість утворення кліщів та бактерій. Ну і другою, хоча в той же час основною складовою, яка формує здоровий сон вважається матрац. Але якщо вже матрац, то обов’язково ортопедичний. Чому? Відповідь проста, ортопедичний матрац підтримує ваше тіло так, що Ваш хребет знаходився на одному рівні незалежно від важкості частини тіла. Отже, людям, які шукають бюджетний варіант для здорового сну ми пропонуємо купувати ламель і ортопедичний матрац. При цьому коли купуєте такий варіант у нас, наголошуйте, що не будете купувати каркас ліжка, тоді наші працівники дошиють Вам шнурочки до матраца, якими Ви зможете закріпити його до ламелі, у іншому випадку він буде їздити. Доречі, багато людей, зараз намагаються замінити свої ватні матраци ортопедичними. Зазвичай це не складно, хоча іноді доводиться розробляти спеціальні конструкції для задоволення потреб клієнта, але ми поважаємо своїх покупців, і намагаємося зробити усе, щоб Ви лишилися задоволеними.
В світі здорового сну існує десятки, а й навіть сотні матраців, які на вигляд здаються ідентичними, але насправді всі вони мають різне наповнення. Я хочу зупинитися лише на тих, які використовуються при виготовлені наших матраці.
Більшість людей, які дбають за своє здоров’я купують не лише ортопедичний матрац, але й ортопедичну подушку. Наша компанія не займається виробництвом ортопедичних подушок, а імпортує їх безпосередньо з Італії. На даний час ми пропонуємо своїм клієнтам чотири види ортопедичних подушок: Normal Memory Air-Fly, Anatomic Memory Air-Fly, Nature Memory Air-Fly Normal, Nature Memory Air-Fly Anatomic. Щоб полегшити Вам вибір спробую розповісти більш детальніше про кожну з цих подушок, та якомога точніше розпишу їх властивості.
Сон – це чарівна країна спокою, примирення та тиші. Якщо ВИ погоджуєтеся з таким твердженням, то вибір матраца має бути одним з найважливіших кроків у напрямку цієї благодаті. Якщо ви досі не визначилися з тим, на якому матраці ви проведете наступні декілька років, то ми постараємося ВАМ у цьому допомогти.
З моменту створення ПП «Бонато», до переліку ортопедичних матраців, які ми виготовляли належали шість моделей: «Стандарт», «Кокос», «Кокос+», «Меріон», «Колетт», і дитячий ортопедичний матрацик «Фані». Проте популярність матрацу «Меріон» спонукала нас до розробки однотипних матраців, які б мали той же ортопедичний ефект, проте відмінні властивості й ціни. Так виникло три додаткові моделі «Джоллі», «Етель», «Телла».
На сьогоднішній день лише 30 процентів людей купують через інтернет-магазини, незважаючи на те, що в них таж сам продукція дешевша на 20-40 відсотків, ніж у звичайних магазинах. Вся справа в тому, що тут зникають витрати на торгові площі та комунальні послуги, а це ви самі знаєте великі гроші. Виникає питання, а де взявся цей страх? Ми опитали декілька сотень людей і прийшли до висновку, що є декілька причин, чому люди бояться купувати ортопедичні матраси в Інтернеті. Ми спробуємо розвіяти ці страхи на прикладі нашого інтернет-магазину Бонато ком юа.
На сьогодні сотні, а й навіть тисячі, магазинів та інтернет-магазинів продають ортопедичні та анатомічні матраци, але їхня ціна коливається від 500 гривень за односпальний матрац (800 гривень за двоспальний матрац) до десятків тисяч гривень за більш покращені моделі. Ціна на матраци формується залежно від розмірів матраца і від його наповнювачів. До дорогих наповнювачів відносяться кокос, латекс, віскоелестична піна, матеріали з ефектом пам’яті Memory-Foam, пружинні блоки Pocket spring та інші.
Оскільки Приватне підприємство Бонато, завжди намагається йти на зустріч своїм клієнтам, ми хочемо залучити Вас, шановні покупці, до розробки ортопедичних матраців. Точніше ми пропонуємо Вам самостійно підібрати наповнювачі матраца та тканину, якою він буде обшитий.
Багато людей, знаючи, що ми самі виготовляємо ортопедичні матраци, звертаються до нас з надією придбати дешевий матрац з ортопедичним ефектом. Так, дешеві матраци у нас є, але що б з гарним ортопедичним ефектом, з властивістю зима – літо, і, водночас, коштував небагато, то такого не буває. Зрозумійте, якщо матрац має прошарок кокосу (кокосового волокна) або латексу, то він уже не може бути дешевим, адже ці наповнювачі є досить дорогими. До всього, врахуйте, що ми стелимо вищезазначені матеріали по обидва боки, що додає матрацу якості, але, в той же момент, збільшує його вартість.
Латекс – це молочний сік каучукових рослин, який містить білки та солі. В промисловості, при виготовленні ортопедичних матраців в тому числі, використовують латекс бразильського дерева гевея (Havea Brasiliensis), з якого виділяють натуральний каучук. При виготовленні латексу для матраців використовується метод вулканізації каучуку, такий самий метод використовується при виготовленні пустушок, сосок, презервативів та еластичного одягу. Останні роки, при виготовленні ортопедичних матраців використовують натуральний латекс, в першу чергу через його природні властивості – сприяє циркуляції повітря, має високу еластичність та витривалість. Латексні матраци називають безшумними, що є необхідною складовою для людей, котрі мають чутливий сон. Проте крім безлічі переваг латекс має один серйозний недолік – це дуже дорогий наповнювач, тому матраци з вмістом латексу є одними з найдорожчих. Зауважте, що якщо розбити по рокам, які може прослужити латексний матрац, то ціна його не така вже й висока, тому що середній термін його експлуатації 20 років і більше.

В розділі статті розповідається про найбільш важливі моменти, які слід знати і враховувати під час замовлення ліжок, матраців, ортопедичних каркасів та інших меблів, від який залежить Ваш солодкий сон. Крім того, статті на Мебліці націлені розповісти ще більше інформації про товари, представлені на сайті, виробників, з якими ми давно співпрацюємо, та якість тієї чи іншої продукції.

Ми будемо прагнути поділитися своїми багаторічними знаннями про меблі для спальні та все що їх стосується. Усю інформацію, будемо намагатися викласти коротко, чітко і доступно. Для нас важлива Ваша думка і тому ми прислухатимемося до неї. Якщо виникатимуть якісь запитання, або ж будуть побажання щодо наступних тем наших статей, то не соромтеся, надсилайте нам свої пропозиції на пошту.