Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.
Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.

Механізм

Механізм замовлення товарів в Інтернет-магазині Бонато.

Часто наші клієнти запитують менеджерів, який механізм купівлі ортопедичних та анатомічних матраців, італійських подушок і ламелей в нашому інтернет-магазині. Спробуємо вам все детально описати. Спершу ви замовляєте товар на сайті , по e-mail: info@bonato.com.ua або в телефонному режимі зв’язавшись з одним з наших менеджерів (тел. 0987075125,  0667113216). Якщо ви купили матрац, каркас чи наматрацник стандартних розмірів, то за нього ви розраховуєтеся при отриманні (для міст Львів, Луцьк, Рівне, Київ, Житомир, Новоград-Волинський). Для відправки в інші міста необхідна попередня оплата. Для оплати ми можемо надати вам на вибір розрахунковий або картковий рахунок Приватбанку. Реквізити ми надсилаємо по смс, факсом або електронним листом (на e-mail) на ваш вибір. Для нестандартних матраців попередня оплата обов’язкова (для міст куди ми доставляємо матраци власним транспортом можливий завдаток 30 відсотків). Більшість стандартних матраців та найбільш ходових ламелей є у нас в наявності, тому на наступний робочий день або через день після отримання коштів ми зможемо відправити ваше замовлення обумовленим перевізником або ж доставити протягом 3-5 робочих днів власним транспортом для міст Київ, Рівне, Львів, Луцьк, Житомир.

Строк виготовлення ортопедичних та анатомічних матраців стандартних розмірів, які відсутні на складі, до 2-3 робочих днів, якщо ж це матрац індивідуальних розмірів, то можливе збільшення терміну виготовлення до 5 робочих днів з моменту отримання завдатку. Ортопедичні ламелі виготовляються в термін до 14 робочих днів (в більшості каркас приходить за 7 днів). Тут вказані максимальні терміни, зазвичай ми намагаємося відпускати замовлення швидше, адже в цьому зацікавлені, як наші клієнти, так і ми. Що стосується італійських ортопедичних та анатомічних подушок, то вони завжди наявні на складі. Якщо ж ви замовляєте і матрац і ламель, то самі вправі вибрати, як саме ви хочете їх отримати – спершу матрац, а потім ламель, чи бажаєте, що б весь товар прийшов разом.

Після того, як ваше замовлення буде готове, наш менеджер зв’яжеться з вами і уточнить час доставки. Детальніше про доставку, в тому числі безкоштовну, ви можете прочитати у відповідному розділі. Якщо все ж у вас виникають якість непорозуміння чи неясності просимо звертатися до наших менеджерів і вони обов’язково вам допоможуть. Головно наша мета, що б клієнт лишився задоволеним не лише якістю наших товарі, але й якістю обслуговування.

Умови нашого інтернет-магазину

 

Наш магазин робить усе можливе, аби кожен клієнт був задоволений купленим у нас ортопедичним матрацом, каркасом, подушкою чи наматрацником. Проте за для запобіганню непорозумінь між вами та нами просимо звернути уваги на наступні умови співпраці з нашим магазином:

 

1. Купивши товар у нас в магазині  (отримавши матрац, каркас, подушку чи наматрацник особисто в руки)  або отримавши його на складі перевізника (поставивши підпис на товаротранспортній накладній) ви засвідчуєте, що особисто перевірили цілісність товару, його стан (він новий і немає жодних ушкоджень) та відповідність вашому замовленню (товар та його розміри співпадають із замовленими).

 

2. Оформивши замовлення в нашому магазині ви даєте згоду на оброку ваших персональних даних.

3. Фото, відео та текстові матеріали, розміщені на цьому сайті, є нашою інтелектуальною власністю, а, отже, їх комерційне використання суворо заборонене.

4. Виробники вправі без узгодження з продавцями змінювати характеристики матраців, каркасів, подушок та наматрацників.

 

5. Наш магазин може змінювати ціни, опис, будь-яку іншу інформацію про продукцію представлену на сайті, а також умови співпраці (доставку, оплату і так далі…). Ми не зобов’язані перевіряти та оновлювати застарілу інформацію.

 

6. Ви можете повернути товар належної якості протягом 14 днів, якщо він не був у використанні, збережений його товарний вигляд, упакування, гарантійний талон та розрахунковий документ. Оплата зворотньої доставки відбувається за рахунок покупця.

Оформивши замовлення в нашому магазині (будь-яким способом: сайт, електронна пошта, по телефону, особисто) ви погоджуєтеся з усім вищезгаданими умовами та зобов’язуєтеся виконувати їх.