Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.
Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.

Букові ліжка. Інструкція зі зборки.

Букові ліжка. Інструкція зі зборки.

Букові ліжка, комоди та тумбочки вирізняються своєю надійністю та зносостійкістю. Але неправильна зборка може суттєво зменшити термін служби дерев’яного ліжка чи комоду, тому пропонуємо виконувати зборку згідно інструкції, яка додається до кожного виробу. З власного досвіду зауважу, що букові ліжка легше і швидше збирати у двох. Для якісної зборки всіх ліжок необхідно мати хрестоподібну викрутку, шуруповерт (не обов’язково, але краще з ним), для ліжок з підйомним механізмом Селена та Селена Аурі – ключ на 10 та 13, а також плоскогубці, щоб «завести» газовий підйомник (ліфт).

Для зборки деталей ліжок використовується клиноподібне з’єднання (як показано на малюнку). Треба вставити одну деталь в іншу, нажати на торець, щоб деталь сіла на місце. Якщо деталь сіла занадто легко та недостатньо щільно прилягає до іншої деталі, то необхідно викруткою підтягнути гвинти на четвертину чи пів обороту та повторити зборку.

Починати зборку краще з спинок ліжка (узголів’я). Зазвичай саме вони мають найбільше деталей. Потім по черзі вставляються бокові царги, а коли вже зібраний каркас ліжка, то на сам кінець вставляються букові ламелі. Ламелі краще починати вставляти від узголів’я. Спочатку вставте один кінець ламелі у гніздо, легко зігніть її вверх по середині та зафіксуйте інший кінець, зробіть це cаме з рештою ламелей.

Від недавна в усіх ліжках використовуються нові кріплення для ламелей. Раніше вони були чорного кольору і ламель просто вставлялася в середину. Тепер колір кріплень червоний, а самі ламелі мають по зубу з кожної сторони. Новий принцип монтажу ламелей показано на інструкціях. Нові кріплення дозволяють краще закріпити ламель та стягнути царги, що запобігає їх викручуванню. З такими ламелями стяжки не потрібні. Крім того усі кріплення ідуть з логотипом Естелла, щоб зменшити кількість підробок.

Особливу увагу хочу привернути до зборки ліжок зі підйомним механізмом. Перед установкою газового підйомника (ліфта), необхідно повернути шток декілька разів за годинниковою стрілкою, щоб він запрацював як слід.

Крім того, в містах Луцьку та Рівне ми можемо за невелику доплату зібрати для Вас ліжка, що зекономить Вам час та сили. Вартість зборки одного ліжка 5% від вартості ліжка (зазвичай 50-100 грн.)

Детальні інструції зі зборки ліжок та коментарі до них чекайте незабаром.