Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.
Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.

Ціна на ортопедичні матраци у місті Львів.

Ціна на ортопедичні матраци у місті Львів.

Якщо ви живете у місті Львів, і вас зацікавили матраци торгової марки Бонато, то хочу відмітити декілька ключових аспектів для купівлі матраца у Львові через наш інтернет-магазин Bonato. Спершу, нагадаю, що ми є виробником ортопедичних матраців і наші виробничі потужності знаходяться у місті Рівне. Проте, зважаючи на великий попит на нашу продукцію у місті Львів, ми доставляємо матраци власним транспортом безкоштовно до будинку замовника (при умові, що вартість замовлення більша 1500 грн.).

Друге, ціна на ортопедичні матраци Бонато у місті Львів, така ж, як і на складі в місті Рівне, тобто, ви уже бачите кінцеву суму, яку ви заплатите, якщо вирішите купити матрац саме у нас. Візьміть до уваги, якщо ви хочете купити ортопедичний матрац у місто Львів стандартних розмірів, то розрахуватися за нього можна при отриманні. Якщо ж це матрац нестандартних розмірів, то необхідно робити 100 відсоткову передоплату. У випадку, якщо ви вже зовсім нам не довіряєте, можете перерахувати 30%, а решту доплатити при отриманні.

Термін виготовлення нестандартних матраців до 4 робочих днів, проте тут виникає питання доставки товару у Львів. В середньому машина доставляє матраци раз на тиждень-півтора, якщо ж ви зробили замовлення за день до виїзду автомобіля, то замовлений у Львів матрац зможете отримати наступного дня. Що стосується матраців стандартних розмірів, то більшість з них наявні на складі, у випадку їхньої відсутності, ми виготовимо їх для вас за два дні.

Переваги, які отримує клієнт, який вирішив купити наш ортопедичний матрац у Львів:

  • Ви отримаєте якісні матраци за помірними цінами;
  • Ціна на ортопедичні матраци у місті Львів така ж, як на складі при виробничих потужностях;
  • Безкоштовна доставка до будинку у місті Львів (можлива доставка на околиці міста);
  • Оплата при отриманні – якщо матрац не сподобається, вас ніхто не заставить його купувати;
  • Гарантія на усю продукцію, можливість післягарантійного обслуговування;
  • Усі матраци двосторонні і мають змінний чохол (можна попрати, а з часом взагалі замінити);
  • Можливість замовити дитячі та дорослі ортопедичні матраци нестандартних розмірів.

У вас виникли якісь запитання, вам важко визначитися, який матрац купувати, дзвоніть і наші менеджери із задоволенням вас проконсультують та нададуть усю необхідну допомогу.