Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.
Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.

Як вибрати ортопедичну подушку

Як вибрати ортопедичну подушку

Більшість людей, які дбають за своє здоров’я купують не лише ортопедичний матрац, але й ортопедичну подушку. Наша компанія не займається виробництвом ортопедичних подушок, а імпортує їх безпосередньо з Італії. На даний час ми пропонуємо своїм клієнтам чотири види ортопедичних подушок: Normal Memory Air-Fly, Anatomic Memory Air-Fly, Nature Memory Air-Fly Normal, Nature Memory Air-Fly Anatomic. Щоб полегшити Вам вибір спробую розповісти більш детальніше про кожну з цих подушок, та якомога точніше розпишу їх властивості.

Normal Memory Air-Fly Normal Memory Air-Fly – це класична ортопедична подушка виготовлена в Італії, торгова марка De Zuani Stefano & Co. Вона виготовлена з якісного еластичного і, водночас, в’язкого матеріалу Memory Air-Fly. Особливістю подушок, які виготовлені з матеріалу Memory Air-Fly є здатність запам’ятовувати контури голови та шиї людини. Спочатку цей матеріал був розроблений для потреб NASA (для створення ефекту «невагомості») і лише в останні роки його почали інтенсивно використовувати в медичних цілях, як засіб для зняття або полегшення болю для людей з вадами опорно-рухового апарату. Ще однією перевагою подушок такого типу, є те що вони наділені властивість пристосовуватися до температури тіла людини, а це дуже важливо, якщо ви хочете мати міцний сон. Ортопедична подушка Normal Memory Air-Fly пронизана наскрізними порами, що покращує циркуляцію повітря, а як наслідок, запобігає утворенню кліщів та різноманітних бактерій. Варто відзначити також і те, що за рахунок перфорації подушка дуже швидко відновлює свою форму.

Anatomic Memory Air-FlyAnatomic Memory Air-Fly – це ортопедична подушка з тими ж властивостями, що й Normal Memory Air-Fly, єдине що відрізняє їх, це форма. Anatomic Memory Air-Fly підтримує вашу голову в прямому положенні, а це сприяє вирівнюванню хребта, або ж попереджає його викривлення.

Ортопедичні подушки Normal Memory Air-Fly і Anatomic Memory Air-Fly білого кольору, а поверх них одягається наволочка з трикотажної тканини Paride виробництва компанії Renata SRL (Італія), з вмістом поліестеру та поліаміду, що робить її з одного боку міцною, а з іншого ніяк не заважає природним властивостям самої подушки.

Nature Memory Air-Fly NormalNature Memory Air-Fly Normal – Nature Memory Foam, в основі виробництва якої є вода та похідний матеріал від змішування сої зі спеціальними ефірними маслами. Ви запитаєте чому з сої? Відповідь проста - через її омолоджуючий і відновлювальний ефект, а також соя підтримує природний баланс шкіри. Водночас ця подушка наділена еластичністю та комфортом, що сприяє здоровому та міцному сну. Так само як і Nature Memory Air-Fly має властивість запам’ятовування, тобто підлаштовуватися під форму вашої шиї та голови. Наволочка з трикотажної тканини Aloe Vera виробництва компанії Renata SRL (Італія), яка має не лише лікувальні властивості, але й бактерицидну дію.

Nature Memory Air-Fly AnatomicNature Memory Air-Fly Anatomic – виготовлений з того ж матеріал, що й Nature Memory Air-Fly Normal і має ті ж самі властивості, але відрізняється специфічною анатомічною формою. Така форма підтримує голову та шию зменшуючи навантаження на хребет. Nature Memory Air-Fly Normal і Nature Memory Air-Fly Anatomic – це ортопедичні подушки зеленого кольору, не перфоровані (немає наскрізних пор) та жорсткіші ніж Normal Memory Air-Fly і Anatomic Memory Air-Fly.

Хочу зосередити акцент також на тому, що ці ортопедичні подушки заборонено прати. Якщо все ж за якихось обставин подушка намокла, то рекомендується залишити її сохнути в приміщенні, де є хороша циркуляція повітря. Основний захист від забруднення дає наволочка, яку можна прати при температурі не більше 60 градусів та прасувати при невисоких температурах. Взагалі, для того щоб ортопедична подушка довше Вам прослужила, рекомендуємо, незважаючи на наявність наволочки, одягати свою власну наволочку, але будьте обережні з розмірами, адже на упаковці вказана поперечна довжина і ширина, тому наволочку потрібно брати більших розмірив (точні розміри ви можете побачити в розділі «ортопедичні подушки»).

Пам’ятайте, можливо, що перших паро ночей ви відчуватимете певний дискомфорт, але це лише причини того, що до купівлі подушки ви спали неправильно. Солодких Вам снів.