Доставка автомобілем в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.
Доставка автомобілем в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.

Чи безпечно купувати товари в інтернет-магазинах?

Чи безпечно купувати товари в інтернет-магазинах?

За останні часи розвиток інтернету обійняв нечувані розміри. Практично одразу, з виникненням всесвітньої мережі, виникли і магазини усередині великого павутиння. Особливо у мегаполісах, інтернет - магазин набув найбільшого розмаху. Здійснювати купівлю-продаж через інтернет стало не тільки вигідно, але і зручно.

В багатьох країнах, інтернет - сегмент сформований, а права покупців повністю захищені. «Торгівля в мережі інтернет повинна бути відвертою і чесною. Якщо я куплю товар, а він буде бракований, я повинен мати право, без втрати коштів, повернути його або замінити!» - запевняють користувачі.Наприклад в Німеччині, покупці інтернет – магазинів, мають навіть більше прав, ніж покупці звичайних магазинів. Товар можна повернути на протязі двох тижнів після оформлення угоди, без пояснень причини. Адже, купуючи його, клієнт не має нагоди побачити товар на власні очі, а лише на фотографії і може бути введений в оману.

Верховний Суд Німеччини розширив право on-line – покупців через те, що дружина одного мешканця з Берліна, після 3 ночей на придбаному матраці, наказала чоловікові повернути матрац продавцю. Пояснила це тим, що матрас – не анатомічний для неї. Чоловік переслав придбаний товар продавцю, але грошей, замість повної суми, запропонували повернути лише п’яту частину, пояснюючи тим, що матрац вже використовувався і його вже не можна продавати, як новий.

У відповідь, подружжя звернулося до суду і виграло справу. Верховний Суд Німеччини постановив, що всі речі, придбані по телефону та в інтернет – магазинах, можуть випробовуватися, а потім повертатися без пояснень і без втрати коштів для покупця.

В Україні дуже часто купують матраци в інтернеті, але покупець не захищений повністю від обману. Саме тому, невдалий покупець може натрапити на недобросовісного продавця і придбати матрас або ліжко з дефектом. Звичайно вірогідність такої покупки значно мала. Це може бути: нечесний виробник матраців, його продавець чи кур’єр. Спеціалісти в цьому питанні радять обирати відомий інет – магазин з гарними відгуками користувачів, на сайті обов’язково повинна бути повна інформація про виробника (поштова адреса, телефон, місце реєстрації виробника), в такому разі покупець може дізнатися де знаходиться виробник матрасів і звернутися до нього. Зверніть увагу на спілкування продавця, якщо він не може дати відповідь на прості питання і грубий, не гайте часу, відхиляйте замовлення, адже ви потім не зможете повернути гроші.

Асоціація учасників електронного бізнесу України запевняє, що всі інтернет – магазини працюють надійно і з гарантією, якщо ви звісно не натрапили на фіктивний магазин, який створений на один день, не має відгуків і не виклав свої данні.Спеціалісти асоціації виокремлюють сім переваг справжніх інтерент-магазинів:

1. Низькі ціни на товари. Зазвичай, купити товар в інтернеті можна дешево. Це явище пояснюється тим, що такому магазинові не потрібні витрати на оренду приміщення для залу магазина та його оформлення, немає необхідності наймати на роботу десятки менеджерів та продавців, оплачувати послуги посередників.

2. Економія часу. Багато часу витрачається безпосередньо на похід до магазину, в якому, до речі, може не знайтися необхідної вам речі.

3. Безкоштовна доставка. Одразу після оформлення договору, ваш заказ потрапляє до кур’єра, який одразу займається доставкою вашого товару.

4. Вільний вибір. Покупець має можливість продивитися всі товари, обрати його за своїм смаком і прочитати інструкцію щодо експлуатації.

5. Психологічний комфорт. В інтернет-магазині можна обирати, що завгодно і коли завгодно. Вам не доведеться штовхатися у черзі по декілька годин та чекати поки з’явиться вільний менеджер і обслужить вас.

6. Зручність оплати. Покупець обирає, яким способом йому зручніше оплатити товар: електронними грошима, готівкою при доставці товару кур’єром, цей варіант несе за собою більше безпеки для покупця.

7. Анонімність. Магазин гарантує анонімність для покупця, якщо цього бажає клієнт.

Зараз, асоціація створила, так звану, «картку добросовісності підприємця», згідно з якою, виробник повинен надавати всі данні про себе і свої товари. Таким чином можна викреслити з інтернету магазини – шахраї. На сьогодні більше половини інтернет – магазинів зареєстрували всі свої данні в цій базі і надали можливість клієнтам дивитися їх.

Будьте пильні у виборі магазину, і купити ліжка або матраци через інтернет не становитиме проблем. Інтернет – магазини не поступаються безпекою звичайним магазинам, а тому ризик втрати грошей і часу для вас мінімальний.