Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.
Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.

Ліжко з матрацом

Не будемо вам нав’язувати власної думки, яке саме ліжко обрати, але виокремимо декілька найпопулярніших комбінацій, які купують наші клієнти. Отже, якщо вам потрібно купити недорогий ортопедичний матрац з ліжком, тоді зазвичай люди купують матрац Кокос та ліжко Рената. Відразу скажу, що це недорогий варіант, враховуючи що це натуральне дерево. А якщо ви шукаєте, щось ще дешевше, то вам треба запитувати меблі з ДСП або з дешевшої деревини, наприклад, сосни.

Якщо ви бажаєте купити пристойне ліжко з ортопедичним матрацом і розумієте, що якісні речі дешевими не бувають, тоді ваш варіант: ліжко Титан або Венеція з ортопедичним матрацом Джолі чи Меріон. Ми б назвали цю комбінацію співвідношення ціна-якість. Відразу хочу звернути вашу увагу, що дуже помилковим є бажання купити вишукане ліжко та дешевий матрац. Ви ж спите на матраці, а не на ліжку, і естетичний зовнішній вигляд спального місця не замінить комфорту та зручності, які може забезпечити хороший матрац. До речі, для матраців з незалежним пружинним блоком, до який відносяться Меріон та Джолі, необхідно, що б відстань між ламелями в ліжку була 25 мм (доплата за одне спальне місце 80 грн.), тому просимо врахувати це під час оформлення замовлення.

Якщо вже ви готові купити вишукане ліжко та дорогий, але досить комфортний матрац, тоді ваш вибір може впасти на букове ліжко з масиву Селена або Селена Аурі та ортопедично-анатомічний матрац Етель. Така комбінація ліжка з матрацом створить в вашій оселі гарне та практичне спальне місце зі зручним матрацом, що гарантуватиме вам міцний і здоровий сон. Не забувайте замовляти додаткові ламелі, аби матрац мав необхідну опору та пружність.

Вищезазначені три варіанта це лише порада, і аж ніяк не правило, адже є й інші цікаві моделі, які не залишать вас байдужим.

P.S. Мало не забули - для дітей зазвичай купують ліжечко Нота та матрац Кокос+ жакард.

В цій новині магазин Бонато звертає увагу на товари та послуги, які допоможуть Вам купити підходящі за ціною та якістю меблі. Компанія постійно вдосконалює свою продукцію, розширює перелік міст доставки та покращує якість Вашого обслуговування.

Бонато забезпечує безкоштовну доставку власним транспортом більшості меблів до вашого будинку або під'їзду в Київ, Львів, Житомир, Рівне, Луцьк, Ужгород, Броди, Дубно, Кременець, Жовква, Гоща, Корець, Новоград-Волинський, Коростишів, Мукачево, Стрий. Пересилка замовлень в інші міста України через кур'єрські служби з повною або частковою компенсацією вартості доставки.