Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.
Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.

Ортопедичний матрац в місті Рівне по акції. Акція призупинена.

Ортопедичний матрац в місті Рівне по акції. Акція призупинена.

Акція призупинена. Вирішили купити ортопедичний матрац в Рівному? Наш інтернет-магазин надає Вам унікальну можливість купити матрац в місті Рівне, забрати його в короткі терміни та при цьому отримати знижку в розмірі 10 відсотків.* Розглянемо кожну перевагу купівлі матраців у нас по черзі.

Виробництво ортопедичних матраців ТМ Бонато знаходиться в місті Рівне, по вул. Михайла Старицького, 45. Це означає, що більшість матраців стандартних розмірів ви можете купити в той самий день. Купити матрац індивідуального розміру та забрати його зі складу в місті Рівному можна за 2-3 робочих дні. Зверніть увагу, що матраци індивідуальних розмірів віддаються в роботу після отримання попередньої оплати або завдатку.

*Знижка на ексклюзивні моделі не поширюється

Крім виробництва, в Рівному є ще виставкова площа. Тут ви можете прилягти на найпопулярніші моделі матраців, ознайомитися з наповнювачами та переконатися у якості нашої продукції. Крім матраців, у нас можна купити дерев’яні букові ліжка. На даний час, на виставці в місті Рівне представлені ліжка: Венеція-Люкс 160х200 – 107 (щит) в білому кольорі.

СамовивізКупуючи матраци у нас, ви отримаєте ціну виробника. Крім того, мешканці Рівного, або ж гості нашого міста, можуть отримати знижку . Знижку ви отримуєте за трьох умов:

  1. якщо вартість матраца більша за 1500 гривень;
  2. якщо ви забираєте матрац самовивозом з міста Рівне, вул. Михайла Старицького, 45 (знижка 10%);
  3. якщо попередили менеджера про розміри та модель матраца, яка вас цікавить. Якщо ви не зв’язувалися з нашим менеджером і не попереджали про свій візит, то на складі в Рівному ви маєте сказати про те, що інтернет-магазином Бонато Вам надана знижка.

З метою економії свого часу, перед тим, як спланувати поїздку на склад в Рівному, ви можете ознайомитися з модельним рядом у нас на сайті, зателефонувати до нашого менеджера та уточнити наявність матраца. Якщо матрац стандартного розміру і його немає на складі в місті Рівне, ви можете замовити його виготовлення. Для цього вам непотрібно робити ніякого завдатку, а просто зателефонувати. В такому випадку, коли матрац буде готовий з вами зв’яжуться, і ви зможете під’їхати, оглянути його, і якщо все подобається, відразу купити.

Чекаємо на вас!

Зверніть увагу, що одночасно взяти участь можна тільки в одній акції