Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.
Безкоштовна доставка в Київ, Львів, Луцьк, Рівне, Житомир, Хмельницький, Тернопіль. Повна або часткова компенсація на доставку матраців по Україні.

Як правильно порівнювати матраци?

Як правильно порівнювати матраци?

До менеджерів нашого інтернет-магазину та продавців з наших магазинів часто звертаються клієнти за проханням порівняти наші матраци з матрацами інших виробників. Але повірте, це зробити практично неможливо. Запитаєте чому? Я порівнюю матраци з автомобілями. Скажіть, яке авто краще - Мерседес чи БМВ? Саме по собі виникає додаткове питання, які саме моделі цих виробників ви намагаєтеся порівняти? З матрацами така ж сама ситуація, в кожного виробника є дешеві матраци, середньої та дорожчої цінової категорії, а також матраци преміум класу. І, навіть, в межах однієї цінової категорії може бути декілька матраців різного складу та якості. А значить кожен виробник сам обирає на якого споживача він орієнтується, яку гарантію він готовий надати на матрац і як довго він збирається працювати на цьому ринку.

Отже, якщо ви бачите матраци за досить схожими параметрами в різних виробників, то це не значить, що вони мають однакову якість і різну ціну. Опис матраца в більшості випадків роблять без чіткого визначення технічних характеристик кожного окремого наповнювача, країни виробника та його товщини. Це є одним з основних критеріїв, що впливає на ціну матраца і його якість. Зважаючи на вищевикладене, можна прийти до висновку, що навіть, якщо ви скаже конкретну модель матраца іншого виробника і він в загальному матиме такі ж наповнювачі, як і наш матрац, це не означатиме, що ми зможемо їх порівняти так як слід, адже не знаємо чи усі наповнювачі в них однакові. Товщина наповнювачів, їх країна виробник та технічні характеристики можуть мати суттєві відмінності, що напряму вплине на довговічність служби матраца та його ціну.

Від себе додам, звертайте увагу не лише на товщину наповнювачів, але й гарантійний термін, який надають виробники матраців. Теоретично, чим довший термін служби, тим якісніший мав би бути сам матрац, хоча й бувають виключення. До речі, якщо є можливість, то уважно вивчіть, що саме передбачає гарантійне обслуговування. В видачі гарантійних листів деякі виробники вдаються до певних хитрощів і дають гарантію до 20 років, а насправді ця гарантія не передбачає ремонту матраца у більшості випадків.

Коротко про матраци Бонато для порівняння з матрацами інших виробників:

  • Гарантія на пружинні блоки - 10 років.
  • Гарантія на м’які наповнювачі та дитячі матраци - 3 роки.
  • Гарантія на без пружинні ортопедичні матраци - 5 років.
  • Наша компанія працює на ринку з 2006 року, і у нас уже є багато клієнтів, які прийшли другий, а дехто, навіть, третій раз купувати матраци для інших членів своєї сім’ї.

Товщину наповнювачів та країну виробника ми вказуємо в описі своїх матраців. І звертаємо увагу на те, що ми не використовуємо наповнювачів китайського виробництва, які можуть здешевити матрац, але негативно вплинути на його якість та безпечність для Вашого здоров’я.

Чим більше ви знатимете про два схожі між собою за складом матраци, тим легше вам буде визначитися, який виготовлений з кращих наповнювачів і має довший термін служби. Ми можемо надати характеристики лише тих наповнювачів, які використовуються при виробництві матраців Бонато. Отже, якщо ви бажаєте порівняти наші матраци з матрацами інших виробників, то зверніться до них за детальною інформацією про наповнювачі конкретної моделі матраца, який збираєтеся порівнювати.

Бажаємо Вам завжди робити правильний вибір.